- UniMachines
- ›
- Видях машини
- ›
- Кръгови студени триони
- ›
- Кръгови студени триони CARTER CNC
- ›
- Кръгови студени триони CARTER CNC 4,2 M
Кръгови студена трион CARTER CNC 4,2 M
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2021 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
Технически параметри | |
|---|---|
| Височина Machine | 1600 mm |
| Широчина машина | 900 mm |
| Дължина Machine | 4600 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| SIEMENS CNC | |
| Контрол на CNC | |













































