- UniMachines
- ›
- Видях машини
- ›
- Кръгови студени триони
- ›
- Кръгови студени триони EMMEGI
- ›
- Кръгови студени триони EMMEGI NORMA TU 4
Кръгови студена трион EMMEGI NORMA TU 4
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Nordrhein-Westfalen |
| Година на производство | 1980 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимален диаметър на циркуляра | 400 mm |
| Максимална скорост на въртене на триона | 2890 1/min |
| Максимален диаметър на циркуляра | 3600 mm/min |
| Обща консумация на мощност | 4.6 kW |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |









































