- UniMachines
- ›
- Видях машини
- ›
- Кръгови студени триони
- ›
- Кръгови студени триони ExactCut
- ›
- Кръгови студени триони ExactCut MAC 65 A
Кръгови студена трион ExactCut MAC 65 A
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 2007 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 6605 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Височина Machine | 1750 mm |
| Широчина машина | 2250 mm |
| Дължина Machine | 8500 mm |
| Тегло на машината | 2500 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |


















































