- UniMachines
- ›
- Видях машини
- ›
- Кръгови студени триони
- ›
- Кръгови студени триони MACC
- ›
- Кръгови студени триони MACC NTM 350 S
Кръгови студена трион MACC NTM 350 S
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2016 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимален диаметър на вала (отрязани при 90 градуса) | 120 mm |
| Максимален диаметър на циркуляра | 350 mm |
| Минимална скорост на въртене на триона | 36 1/min |
| Максимална скорост на въртене на триона | 72 1/min |
| Височина Machine | 1900 mm |
| Широчина машина | 1700 mm |
| Дължина Machine | 2640 mm |
| Тегло на машината | 0.48 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Smooth адаптиране на размера на триона фуражи | |












































