- UniMachines
- ›
- Видях машини
- ›
- Кръгови студени триони
- ›
- Кръгови студени триони Pressta Eisele Emmegi
- ›
- Кръгови студени триони Pressta Eisele Emmegi LMS 500 PV
Кръгови студена трион Pressta Eisele Emmegi LMS 500 PV
| Категория | Видях машини Pressta Eisele Emmegi › |
| Производител | Pressta Eisele Emmegi › |
АРХИВИРАНИ обява
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| Година на производство | 1990 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 030122 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимален диаметър на циркуляра | 500 mm |
| Максимална скорост на въртене на триона | 66 1/min |
| Височина Machine | 1500 mm |
| Широчина машина | 1150 mm |
| Дължина Machine | 1050 mm |
| Тегло на машината | 0.39 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |









































