- UniMachines
- ›
- Видях машини
- ›
- Кръгови студени триони
- ›
- Кръгови студени триони PRESSTA EISELE
- ›
- Кръгови студени триони PRESSTA EISELE GS 650 PV
Кръгови студена трион PRESSTA EISELE GS 650 PV
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2005 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимален диаметър на циркуляра | 650 mm |
| Височина Machine | 1800 mm |
| Широчина машина | 1400 mm |
| Дължина Machine | 1600 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| Digital отчитане на скоростта на въртене | |
| Digital отчитане на ъгъла на рязане | |
| Roller конвейер | |















































