- UniMachines
- ›
- Видях машини
- ›
- Кръгови студени триони
- ›
- Кръгови студени триони TRENNJAeGER
- ›
- Кръгови студени триони TRENNJAeGER VC 260 HA
Кръгови студена трион TRENNJAeGER VC 260 HA
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Sachsen |
| Година на производство | 1981 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимален диаметър на вала (отрязани при 90 градуса) | 90 mm |
| Максимален диаметър на циркуляра | 260 mm |
| Минимална скорост на фуража трион | 16 mm/min |
| Максимален диаметър на циркуляра | 50 mm/min |
| Обща консумация на мощност | 1.4 kW |
| Височина Machine | 1360 mm |
| Широчина машина | 1120 mm |
| Дължина Machine | 1600 mm |
| Тегло на машината | 0.56 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |












































