- UniMachines
- ›
- Видях машини
- ›
- Кръгови студени триони
- ›
- Кръгови студени триони TRENNJAeGER
- ›
- Кръгови студени триони TRENNJAeGER VC 320 SA
Кръгови студена трион TRENNJAeGER VC 320 SA
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Франция |
| област | Rhône |
| Година на производство | 1983 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимален диаметър на вала (отрязани при 90 градуса) | 220 mm |
| Максимален диаметър на циркуляра | 320 mm |
| Височина Machine | 1800 mm |
| Широчина машина | 800 mm |
| Дължина Machine | 2000 mm |
| Тегло на машината | 0.9 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |









































