- UniMachines
- ›
- Машини за пробиване
- ›
- Оръдейна кула щанц-преси
- ›
- Оръдейна кула щанц-преси AMADA
- ›
- Оръдейна кула щанц-преси AMADA PEGA 244
Купол удар натиснете AMADA PEGA 244
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | California |
| Година на производство | 1988 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 20 t |
| Максимална дебелина на ламарината | 6.4 mm |
| Максимална дължина на пътуване X-ос | 1000.8 mm |
| Максимална дължина на пътуване Y-ос | 1000.8 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 49.9 kg |
| Брой инструменти в купола | 24 бр |
| Брой индексирани станции в купола | 2 бр |
| Максимална скорост на въртене на купола | 30 1/min |
| Обща консумация на мощност | 15 kW |
Оборудване | |
|---|---|
| FANUC 6 M | |
| Контрол на CNC | |
| Връзка RS | |










































