- UniMachines
- ›
- Машини за пробиване
- ›
- Оръдейна кула щанц-преси
- ›
- Оръдейна кула щанц-преси AMADA
- ›
- Оръдейна кула щанц-преси AMADA PEGA 345 KING
Купол удар натиснете AMADA PEGA 345 KING
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Illinois |
| Година на производство | 1986 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 29.9 t |
| Максимална дебелина на ламарината | 6.4 mm |
| Максимална дължина на ламарината (X) | 1016 mm |
| Максимална ширина на ламарината (Y) | 2540 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 49.9 kg |
| Брой инструменти в купола | 58 бр |
| Брой индексирани станции в купола | 2 бр |
| Максимална скорост на въртене на купола | 30 1/min |
| Максимална скорост на подаване в X-ос | 50 m/min |
| Максимална скорост на подаване в Y-ос | 50 m/min |
| Тегло на машината | 9.1 t |
Оборудване | |
|---|---|
| FANUC 6-M | |
| Контрол на CNC | |













































