- UniMachines
- ›
- Машини за пробиване
- ›
- Оръдейна кула щанц-преси
- ›
- Оръдейна кула щанц-преси AMADA
- ›
- Оръдейна кула щанц-преси AMADA PEGA 357
Купол удар натиснете AMADA PEGA 357
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 1993 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 30 t |
| Дължина на масата (X) | 1270 mm |
| Ширина на масата (Y) | 1270 mm |
| Максимална скорост на пробиване (брой на въздействията в минута) | 200 1/min |
| Максимална скорост на маркиране (номер на въздействията в минута) | 350 1/min |
| Брой инструменти в купола | 45 бр |
| Височина Machine | 2315 mm |
| Дължина Machine | 4931 mm |
| Широчина машина | 3770 mm |
| Тегло на машината | 12 t |
Оборудване | |
|---|---|
| AMADA 04 PC | |
| Контрол на CNC | |
| Техническа документация | |















































