- UniMachines
- ›
- Машини за пробиване
- ›
- Оръдейна кула щанц-преси
- ›
- Оръдейна кула щанц-преси FINN POWER
- ›
- Оръдейна кула щанц-преси FINN POWER E5x
Купол удар натиснете FINN POWER E5x
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Wielkopolskie |
| Година на производство | 2013 |
| Гаранция | Гаранция за зареждане |
| Техническо състояние | Много добре |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | При получаване |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 20 t |
| Максимална дебелина на ламарината | 8 mm |
| Дължина на масата (X) | 2500 mm |
| Ширина на масата (Y) | 1250 mm |
| Максимална дължина на ламарината (X) | 2500 mm |
| Максимална ширина на ламарината (Y) | 1250 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 200 kg |
| Максимална скорост на пробиване (брой на въздействията в минута) | 700 1/min |
| Максимална скорост на маркиране (номер на въздействията в минута) | 1800 1/min |
| Брой индексирани станции в купола | 52 бр |
| Максимална скорост на въртене на купола | 133 1/min |
| Максимална скорост на подаване в X-ос | 90 m/min |
| Максимална скорост на подаване в Y-ос | 60 m/min |
| Обща консумация на мощност | 5 kW |
| Брой на скоби за захващане на ламарината | 3 бр |
| Налягането в хидравличната система | 0.6 MPa |
Оборудване | |
|---|---|
| Prima Power Beckhoff NC kontroll | |
| Контрол на CNC | |
| Ethernet (LAN) | |
| USB връзка | |
| Servo диск за оста х | |
| Servo диск за оста у | |
| Лесно настройване на силата на натиск | |
| MULTITOOL | |
| Система за откриване на Collision | |
| Капан врата за крайни части | |
| Централно смазване | |
| Техническа документация | |
| CE Декларация | |


















































