- UniMachines
- ›
- Машини за пробиване
- ›
- Оръдейна кула щанц-преси
- ›
- Оръдейна кула щанц-преси RASKIN
- ›
- Оръдейна кула щанц-преси RASKIN RT 210-12 BEYELLER
Купол удар натиснете RASKIN RT 210-12 BEYELLER
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Великобритания |
| област | Leicestershire |
| Година на производство | 1998 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 20 t |
| Максимална дебелина на ламарината | 3 mm |
| Дължина на масата (X) | 2650 mm |
| Ширина на масата (Y) | 2200 mm |
| Максимална дължина на ламарината (X) | 1016 mm |
| Максимална ширина на ламарината (Y) | 1270 mm |
| Максимална скорост на пробиване (брой на въздействията в минута) | 600 1/min |
| Брой инструменти в купола | 20 бр |
| Височина Machine | 2510 mm |
| Дължина Machine | 4170 mm |
| Широчина машина | 2790 mm |
| Тегло на машината | 14 t |
Оборудване | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK | |
| Контрол на CNC | |
| CE Декларация | |


















































