- UniMachines
- ›
- Машини за пробиване
- ›
- Оръдейна кула щанц-преси
- ›
- Оръдейна кула щанц-преси TRUMPF
- ›
- Оръдейна кула щанц-преси TRUMPF TC1000R TRUPUNCH 1000
Купол удар натиснете TRUMPF TC1000R TRUPUNCH 1000
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Гърция |
| Година на производство | 2007 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 16.5 t |
| Максимална дебелина на ламарината | 6.4 mm |
| Дължина на масата (X) | 4000 mm |
| Ширина на масата (Y) | 1250 mm |
| Максимална дължина на пътуване X-ос | 2050 mm |
| Максимална дължина на пътуване Y-ос | 1250 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |














































