- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Кутия колона пробивни машини
- ›
- Кутия колона пробивни машини ALZMETALL
- ›
- Кутия колона пробивни машини ALZMETALL AB 4 HST
Кутия колона пробивна машина ALZMETALL AB 4 HST
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| Година на производство | 1980 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимален диаметър на пробиване в стомана | 40 mm |
| Максимална пътувания шпиндел | 190 mm |
| Дълбочина гърло (разстояние от оста на шпиндела от рамката) | 325 mm |
| Брой на нивата на подаване на шпиндела | 4 бр |
| Брой на вретена | 1 бр |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 50 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 1280 1/min |
| Мощност на шпиндела диск | 3 kW |
| Обща консумация на мощност | 3.5 kW |
| Тегло на машината | 0.85 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Колан предаване на шпиндела диск | |
| Автоматично движение на перото | |
| Централно смазване | |
| Liquid система за охлаждане | |
| Осветление | |
| CE Декларация | |










































