- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Кутия колона пробивни машини
- ›
- Кутия колона пробивни машини CHOFUM
- ›
- Кутия колона пробивни машини CHOFUM WKA 25
Кутия колона пробивна машина CHOFUM WKA 25
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Śląskie |
| Година на производство | 1961 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Статус | Machine изключен |
| Инвентарен номер | 99V |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимален диаметър на пробиване в стомана | 32 mm |
| Дълбочина гърло (разстояние от оста на шпиндела от рамката) | 940 mm |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 65 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 2880 1/min |
| Мощност на шпиндела диск | 3 kW |
| Височина Machine | 2600 mm |
| Дължина Machine | 110 mm |
| Широчина машина | 670 mm |
| Тегло на машината | 800 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |













































