Общи данни | |
|---|---|
| Място | Италия |
| област | Brescia |
| Година на производство | 1992 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 2000 mm |
| Ширина на работната маса | 600 mm |
| Мощност на шпиндела диск | 11.2 kW |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 25 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 940 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 1500 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 660 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 750 mm |
| Тегло на машината | 7.9 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Цифрови дисплеи | |









































