- UniMachines
- ›
- Гилотини
- ›
- Механични гилотини
- ›
- Механични гилотини DIACRO
- ›
- Механични гилотини DIACRO 36 K
Механични гилотина срязване DIACRO 36 K
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Pennsylvania |
| Година на производство | 1980 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Инвентарен номер | TK-19429 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на рязане | 914.4 mm |
| Максимална дебелина на рязане на ламарина | 1.7 mm |
| Максимално разстояние backgauge | 635 mm |
| Височина Machine | 838.2 mm |
| Дължина Machine | 1130.3 mm |
| Широчина машина | 1930.4 mm |
| Тегло на машината | 0.281227 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Контрол Foot | |









































