- UniMachines
- ›
- Гилотини
- ›
- Механични гилотини
- ›
- Механични гилотини WYSONG
- ›
- Механични гилотини WYSONG 7-144
Механични гилотина срязване WYSONG 7-144
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Illinois |
| Година на производство | 1991 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на рязане | 3048 mm |
| Максимална дебелина на рязане на ламарина | 4.8 mm |
| Височина на работната маса | 812.8 mm |
| Брой на скоби за ламарина | 17 бр |
| Максимален брой на ударите в минута (автоматична работа) | 55 1/min |
| Височина Machine | 1778 mm |
| Дължина Machine | 5511.8 mm |
| Широчина машина | 2082.8 mm |
| Тегло на машината | 10.9 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Контрол Foot | |









































