- UniMachines
- ›
- Заваръчни машини
- ›
- Мулти-точкови заваръчни машини
- ›
- Мулти-точкови заваръчни машини WELD
- ›
- Мулти-точкови заваръчни машини WELD ZW-8
Мулти-точково заваряване машина WELD ZW-8
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2012 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална обща дебелина на стоманени елементи заваряване (сбор от дебелината на два елемента) | 3 mm |
| Максимална дължина на надлъжните пръти | 820 mm |
| Максимална дължина на напречните пръти | 820 mm |
| Мощност Connection | 80 kVA |
| Охладителна налягане | 0.6 MPa |
| Височина Machine | 2600 mm |
| Дължина Machine | 1700 mm |
| Широчина машина | 1800 mm |
| Тегло на машината | 0.8 t |
Оборудване | |
|---|---|
| NC контрол | |
| Automatic фуражи мрежа | |
| Осветление | |
| Техническа документация | |














































