Ножовка машина COLOMBO BSA 220
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Франция |
| област | Aube |
| Година на производство | 1988 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимален диаметър на вала (отрязани при 90 градуса) | 220 mm |
| Минимална скорост на рязане | 11 m/min |
| Максимална скорост на рязане | 32 m/min |
| Дължина на острието на триона | 400 mm |
| Височина Machine | 1160 mm |
| Широчина машина | 1620 mm |
| Дължина Machine | 1940 mm |
| Тегло на машината | 0.84 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |









































