- UniMachines
- ›
- Машини електрически разряд
- ›
- Обемните машини на електрически разряд
- ›
- Обемните машини на електрически разряд CDM ROVELLA
- ›
- Обемните машини на електрически разряд CDM ROVELLA EC 38
Обемните електрически разряд машина CDM ROVELLA EC 38
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 2006 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 221411 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на пътуване X-ос | 350 mm |
| Максимална дължина на пътуване Y-ос | 250 mm |
| Максимална дължина на пътуване Z-ос | 250 mm |
| Максимална дължина на детайли (X) | 800 mm |
| Максимално тегло детайли (Z) | 320 mm |
| Максимална ширина на детайли (Y) | 500 mm |
| Максимално натоварване маса | 1000 kg |
| Височина Machine | 2070 mm |
| Дължина Machine | 1490 mm |
| Широчина машина | 1050 mm |
| Тегло на машината | 4 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |













































