- UniMachines
- ›
- Машини електрически разряд
- ›
- Обемните машини на електрически разряд
- ›
- Обемните машини на електрически разряд CHARMILLES TECHNOLOGIES
- ›
- Обемните машини на електрически разряд CHARMILLES TECHNOLOGIES Roboform 31
Обемните електрически разряд машина CHARMILLES TECHNOLOGIES Roboform 31
| Категория | Машини електрически разряд CHARMILLES TECHNOLOGIES › |
| Производител | CHARMILLES TECHNOLOGIES › |
АРХИВИРАНИ обява
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 1998 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Продавачът организира транспортирането на допълнителна такса |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на масата | 500 mm |
| Ширина на масата | 400 mm |
| Максимална дължина на пътуване X-ос | 350 mm |
| Максимална дължина на пътуване Y-ос | 250 mm |
| Максимална дължина на пътуване Z-ос | 300 mm |
| Височина Machine | 1550 mm |
| Дължина Machine | 2050 mm |
| Широчина машина | 1800 mm |
| Тегло на машината | 2.3 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |









































