- UniMachines
- ›
- Машини електрически разряд
- ›
- Обемните машини на електрически разряд
- ›
- Обемните машини на електрически разряд HANSVEDT
- ›
- Обемните машини на електрически разряд HANSVEDT 201
Обемните електрически разряд машина HANSVEDT 201
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Colorado |
| Година на производство | 1993 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална обработка ток | 30 A |
| Брой на CNC контролирани оси | 3 бр |
| Дължина на масата | 228.6 mm |
| Ширина на масата | 381 mm |
| Максимална дължина на детайли (X) | 457.2 mm |
| Максимално тегло детайли (Z) | 609.6 mm |
| Максимална ширина на детайли (Y) | 279.4 mm |
| Максимално натоварване маса | 113.4 kg |
| Височина Machine | 1016 mm |
| Дължина Machine | 2082.8 mm |
| Широчина машина | 965.2 mm |
| Тегло на машината | 2.4 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Цифрови дисплеи | |










































