- UniMachines
- ›
- Машини електрически разряд
- ›
- Обемните машини на електрически разряд
- ›
- Обемните машини на електрически разряд HANSVEDT
- ›
- Обемните машини на електрически разряд HANSVEDT MASTER
Обемните електрически разряд машина HANSVEDT MASTER
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | New York |
| Година на производство | 1991 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на масата | 497.8 mm |
| Ширина на масата | 797.6 mm |
| Максимална дължина на пътуване X-ос | 500.4 mm |
| Максимална дължина на пътуване Y-ос | 398.8 mm |
| Максимална дължина на пътуване Z-ос | 304.8 mm |
| Максимално натоварване маса | 1496.9 kg |
| Максимално тегло на електрода | 249.5 kg |
| Диелектрик Капацитет на резервоара | 371 l |
| Тегло на машината | 3.2 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Цифрови дисплеи | |

















































