- UniMachines
- ›
- Машини електрически разряд
- ›
- Обемните машини на електрически разряд
- ›
- Обемните машини на електрически разряд INGERSOLL
- ›
- Обемните машини на електрически разряд INGERSOLL IC 113
Обемните електрически разряд машина INGERSOLL IC 113
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Bayern |
| Година на производство | 1987 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на масата | 1000 mm |
| Ширина на масата | 525 mm |
| Максимална дължина на пътуване X-ос | 450 mm |
| Максимална дължина на пътуване Y-ос | 300 mm |
| Максимална дължина на пътуване Z-ос | 400 mm |
| Максимално натоварване маса | 300 kg |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |














































