- UniMachines
- ›
- Машини електрически разряд
- ›
- Обемните машини на електрически разряд
- ›
- Обемните машини на електрически разряд MITSUBISHI
- ›
- Обемните машини на електрически разряд MITSUBISHI VX-10
Обемните електрически разряд машина MITSUBISHI VX-10
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | California |
| Година на производство | 1996 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на масата | 711.2 mm |
| Ширина на масата | 508 mm |
| Максимална дължина на пътуване X-ос | 355.6 mm |
| Максимална дължина на пътуване Y-ос | 254 mm |
| Максимална дължина на пътуване Z-ос | 355.6 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| MITSUBISHI C 11 | |
| Контрол на CNC | |


















































