- UniMachines
- ›
- Машини електрически разряд
- ›
- Обемните машини на електрически разряд
- ›
- Обемните машини на електрически разряд ONA
- ›
- Обемните машини на електрически разряд ONA PD 6.120S1
Обемните електрически разряд машина ONA PD 6.120S1
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | New York |
| Година на производство | 1998 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална обработка ток | 120 A |
| Дължина на масата | 2000 mm |
| Ширина на масата | 1179.8 mm |
| Максимална дължина на пътуване X-ос | 2015.2 mm |
| Максимална дължина на пътуване Y-ос | 1003.1 mm |
| Максимална дължина на пътуване Z-ос | 606.6 mm |
| Максимално натоварване маса | 9979 kg |
| Максимално тегло на електрода | 2993.7 kg |
Оборудване | |
|---|---|
| DATIC S 120 | |
| Контрол на CNC | |
| C-ос (въртене електрод) | |
| Списание електрод | |











































