- UniMachines
- ›
- Шлифовъчни машини
- ›
- Повърхностни шлайфмашини
- ›
- Повърхностни шлайфмашини ABA ZB
- ›
- Повърхностни шлайфмашини ABA ZB PROFITLINE ZB 83 LC
Повърхност шлайф ABA ZB PROFITLINE ZB 83 LC
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Sachsen |
| Година на производство | 2003 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | A19722 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 600 mm |
| Ширина на работната маса | 300 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 350 kg |
| Мощност на шпиндела диск | 7.5 kW |
| Диаметър на нов шлифовъчни | 400 mm |
| Максимална дължина на смилане (без продукция шлифовъчни) X-ос | 1040 mm |
| Максимална ширина на смилане (без продукция шлифовъчни) Y-ос | 500 mm |
| Тегло на машината | 2.5 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Цифрови дисплеи | |
| Automatic подход на шлайфшайбата | |
| Електромагнитна патронник | |
| Liquid система за охлаждане | |
| Охладителна система за филтриране (хартия) | |
| Техническа документация | |













































