- UniMachines
- ›
- Шлифовъчни машини
- ›
- Повърхностни шлайфмашини
- ›
- Повърхностни шлайфмашини BLANCHARD
- ›
- Повърхностни шлайфмашини BLANCHARD 11-16
Повърхност шлайф BLANCHARD 11-16
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Michigan |
| Година на производство | 1973 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 406.4 mm |
| Ширина на работната маса | 406.4 mm |
| Максимална височина на шлайфани заготовките (за нов шлайфане колело) | 381 mm |
| Мощност на шпиндела диск | 11.2 kW |
| Диаметър на нов шлифовъчни | 279.4 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| Ротари работна маса | |
| Централно смазване | |









































