- UniMachines
- ›
- Шлифовъчни машини
- ›
- Повърхностни шлайфмашини
- ›
- Повърхностни шлайфмашини BLANCHARD
- ›
- Повърхностни шлайфмашини BLANCHARD 18 A 2
Повърхност шлайф BLANCHARD 18 A 2
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Холандия |
| област | Noord-Brabant |
| Година на производство | 1990 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Инвентарен номер | A1750892 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 1000 mm |
| Ширина на работната маса | 1000 mm |
| Максимална височина на шлайфани заготовките (за нов шлайфане колело) | 300 mm |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 1200 1/min |
| Диаметър на нов шлифовъчни | 250 mm |
| Максимален диаметър на шлифовъчни | 120 mm |
| Диаметър дупка в шлайфшайбата | 200 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |














































