- UniMachines
- ›
- Шлифовъчни машини
- ›
- Повърхностни шлайфмашини
- ›
- Повърхностни шлайфмашини GOECKEL
- ›
- Повърхностни шлайфмашини GOECKEL G 100 EL SP
Повърхност шлайф GOECKEL G 100 EL SP
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Hessen |
| Година на производство | 1989 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 2000 mm |
| Ширина на работната маса | 600 mm |
| Мощност на шпиндела диск | 7.5 kW |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 1500 1/min |
| Минимална надлъжна скорост на подаване (Z-ос) | 0.4 m/min |
| Максимална надлъжната скорост на подаване (Z-ос) | 0.4 m/min |
| Диаметър на нов шлифовъчни | 250 mm |
| Височина Machine | 2600 mm |
| Дължина Machine | 7200 mm |
| Широчина машина | 2700 mm |
| Тегло на машината | 15 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Liquid система за охлаждане | |
| Осветление | |










































