- UniMachines
- ›
- Шлифовъчни машини
- ›
- Повърхностни шлайфмашини
- ›
- Повърхностни шлайфмашини JOTES
- ›
- Повърхностни шлайфмашини JOTES SPD 30
Повърхност шлайф JOTES SPD 30
| Нетна цена | Питам› |
| Име на фирма |
AMARON s.r.o. (Ltd.)
M. Naji |
| адрес | info@amaron-trading.com |
| Град | Brno |
| Пощенски код | 602 00 |
| област | Jihomoravský kraj |
| Страна | Czech Republic |
| Телефон |
+420 542 210 850
+420 776 115 345 |
| Категория | Шлифовъчни машини JOTES › |
| Производител | JOTES › |
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 1996 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Machine изключен |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 1000 mm |
| Ширина на работната маса | 300 mm |
| Максимална височина на шлайфани заготовките (за нов шлайфане колело) | 575 mm |
| Минимална надлъжна скорост на подаване (Z-ос) | 370 m/min |
| Максимален диаметър на шлифовъчни | 300 mm |
| Диаметър дупка в шлайфшайбата | 63 mm |
| Обща консумация на мощност | 12 kW |
| Височина Machine | 2260 mm |
| Дължина Machine | 4000 mm |
| Широчина машина | 2080 mm |
| Тегло на машината | 5 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |









































