- UniMachines
- ›
- Шлифовъчни машини
- ›
- Повърхностни шлайфмашини
- ›
- Повърхностни шлайфмашини NAPOMAR
- ›
- Повърхностни шлайфмашини NAPOMAR RPO 320x1000
Повърхност шлайф NAPOMAR RPO 320x1000
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Sachsen |
| Година на производство | 1978 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | A15838 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 1000 mm |
| Ширина на работната маса | 320 mm |
| Максимална височина на шлайфани заготовките (за нов шлайфане колело) | 400 mm |
| Мощност на шпиндела диск | 6.5 kW |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 1500 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 3000 1/min |
| Обща консумация на мощност | 9.9 kW |
| Височина Machine | 2150 mm |
| Дължина Machine | 3300 mm |
| Широчина машина | 1650 mm |
| Тегло на машината | 3.2 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Liquid система за охлаждане | |
| Техническа документация | |











































