- UniMachines
- ›
- Шлифовъчни машини
- ›
- Повърхностни шлайфмашини
- ›
- Повърхностни шлайфмашини PROTH
- ›
- Повърхностни шлайфмашини PROTH PSGS 3060 AH
Повърхност шлайф PROTH PSGS 3060 AH
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Испания |
| област | Guipúzcoa |
| Година на производство | 1990 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 605 mm |
| Ширина на работната маса | 310 mm |
| Диаметър на нов шлифовъчни | 350 mm |
| Максимална дължина на смилане (без продукция шлифовъчни) X-ос | 630 mm |
| Максимална ширина на смилане (без продукция шлифовъчни) Y-ос | 350 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |















































