- UniMachines
- ›
- Шлифовъчни машини
- ›
- Повърхностни шлайфмашини
- ›
- Повърхностни шлайфмашини ROSA
- ›
- Повърхностни шлайфмашини ROSA RTSC 1000
Повърхност шлайф ROSA RTSC 1000
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Холандия |
| област | Gelderland |
| Година на производство | 1971 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 1000 mm |
| Ширина на работната маса | 400 mm |
| Мощност на шпиндела диск | 7.5 kW |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 1450 1/min |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |












































