- UniMachines
- ›
- Шлифовъчни машини
- ›
- Повърхностни шлайфмашини
- ›
- Повърхностни шлайфмашини STANKOIMPORT
- ›
- Повърхностни шлайфмашини STANKOIMPORT 3G71
Повърхност шлайф STANKOIMPORT 3G71
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 1990 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 550 mm |
| Ширина на работната маса | 200 mm |
| Височина Machine | 1960 mm |
| Дължина Machine | 1870 mm |
| Широчина машина | 1550 mm |
| Тегло на машината | 1.9 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Централно смазване | |
| Осветление | |
| Техническа документация | |














































