- UniMachines
- ›
- Шлифовъчни машини
- ›
- Повърхностни шлайфмашини
- ›
- Повърхностни шлайфмашини STEFOR
- ›
- Повърхностни шлайфмашини STEFOR RTC 15.7 2T CNC
Повърхност шлайф STEFOR RTC 15.7 2T CNC
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Италия |
| област | Brescia |
| Година на производство | 1997 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 1600 mm |
| Ширина на работната маса | 600 mm |
| Максимална височина на шлайфани заготовките (за нов шлайфане колело) | 580 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 1600 kg |
| Мощност на шпиндела диск | 22 kW |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 1300 1/min |
| Диаметър на нов шлифовъчни | 508 mm |
| Максимален диаметър на шлифовъчни | 100 mm |
| Диаметър дупка в шлайфшайбата | 203 mm |
| Максимална дължина на смилане (без продукция шлифовъчни) X-ос | 1600 mm |
| Максимална ширина на смилане (без продукция шлифовъчни) Y-ос | 800 mm |
| Тегло на машината | 14.5 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Liquid система за охлаждане | |











































