- UniMachines
- ›
- Шлифовъчни машини
- ›
- Повърхностни шлайфмашини
- ›
- Повърхностни шлайфмашини Ziersch
- ›
- Повърхностни шлайфмашини Ziersch ZT 510
Повърхност шлайф Ziersch ZT 510
| Нетна цена | Питам› |
| Име на фирма |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| адрес | Transito 21 |
| Град | Babberich |
| Пощенски код | 6909 DA |
| област | Gelderland |
| Страна | Холандия |
| Телефон | +31 316247123 |
| Категория | Шлифовъчни машини Ziersch › |
| Производител | Ziersch › |
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Холандия |
| област | Gelderland |
| Година на производство | 2017 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Инвентарен номер | 8912 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 1000 mm |
| Ширина на работната маса | 600 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 1000 kg |
| Обща консумация на мощност | 22 kW |
| Височина Machine | 2800 mm |
| Дължина Machine | 4900 mm |
| Широчина машина | 2500 mm |
| Тегло на машината | 7.5 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |






















































