- UniMachines
- ›
- Хобел машини
- ›
- Портални рендосване машини
- ›
- Портални рендосване машини FRITZ HECKERT
- ›
- Портални рендосване машини FRITZ HECKERT HE 6000
Портал рендосване машина FRITZ HECKERT HE 6000
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 1973 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на масата | 7460 mm |
| Ширина на масата | 1600 mm |
| Максимално натоварване маса | 18900 kg |
| Обща консумация на мощност | 100 kW |
| Височина Machine | 4550 mm |
| Дължина Machine | 14400 mm |
| Широчина машина | 5150 mm |
| Тегло на машината | 39 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Осветление | |
| Техническа документация | |












































