- UniMachines
- ›
- Фрези
- ›
- Портални фрези
- ›
- Портални фрези FOREST LINE
- ›
- Портални фрези FOREST LINE FLP 2200
Портал фреза FOREST LINE FLP 2200
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| Година на производство | 1999 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 9300 mm |
| Ширина на работната маса | 2200 mm |
| Обща консумация на мощност | 120 kW |
| Височина Machine | 5000 mm |
| Дължина Machine | 21500 mm |
| Широчина машина | 8500 mm |
| Тегло на машината | 80 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |





















































