- UniMachines
- ›
- Шлифовъчни машини
- ›
- Портал за шлифовъчни машини
- ›
- Портал за шлифовъчни машини MADORA
- ›
- Портал за шлифовъчни машини MADORA SB 1300X2500
Портал шлайф MADORA SB 1300X2500
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2018 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 2500 mm |
| Ширина на работната маса | 1300 mm |
| Максимален диаметър на смилане колело | 250 mm |
| Максимален диаметър на шлифовъчни | 1300 mm |
| Обща консумация на мощност | 15 kW |
| Височина Machine | 1800 mm |
| Дължина Machine | 3500 mm |
| Широчина машина | 2000 mm |
| Тегло на машината | 2.9 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |















































