- UniMachines
- ›
- Фрези
- ›
- Зъбни Hobbing машини
- ›
- Зъбни Hobbing машини MODUL
- ›
- Зъбни Hobbing машини MODUL ZFTK250 X 5
Предавка hobbing машина MODUL ZFTK250 X 5
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| Година на производство | 1972 |
| Гаранция | Гаранция за зареждане |
| Техническо състояние | Много добре |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
Технически параметри | |
|---|---|
| Maximal модул | 6 mm |
| Minimal модул | 1 mm |
| Максимален диаметър на зъбното колело | 250 mm |
| Тегло на машината | 6000 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Хидравлично задвижване | |
| Централно смазване | |
| Liquid система за охлаждане | |
| Техническа документация | |











































