- UniMachines
- ›
- Фрези
- ›
- Зъбни Hobbing машини
- ›
- Зъбни Hobbing машини PFAUTER
- ›
- Зъбни Hobbing машини PFAUTER R S00
Предавка hobbing машина PFAUTER R S00
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Minnesota |
| Година на производство | 1980 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимален диаметър на зъбното колело | 254 mm |
| Диаметър на масата | 152.4 mm |
| Минималното разстояние от оста на работната маса на оста на фреза | 15.1 mm |
| Максимално разстояние от оста на работната маса на оста на фреза | 165.1 mm |
| Максимален диаметър на фрезата | 79.4 mm |
| Максимална дължина на фрезата | 69.9 mm |
| Максимална дължина на вертикалната ход на шейната | 31.8 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| Осветление | |
| Техническа документация | |
















































