Общи данни | |
|---|---|
| Място | Украйна |
| област | Житомирська область |
| Година на производство | 1972 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Продавачът организира транспортирането на допълнителна такса |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Maximal модул | 16 mm |
| Minimal модул | 2 mm |
| Максимален диаметър на зъбното колело | 1600 mm |
| Диаметър на масата | 1350 mm |
| Тегло на машината | 18 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |








































