- UniMachines
- ›
- Фрези
- ›
- Зъбни Hobbing машини
- ›
- Зъбни Hobbing машини WMW MODUL
- ›
- Зъбни Hobbing машини WMW MODUL ZFWZ 3150x30/I
Предавка hobbing машина WMW MODUL ZFWZ 3150x30/I
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Словакия |
| област | Bratislavský kraj |
| Година на производство | 1970 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Продавачът организира транспортирането на допълнителна такса |
| Статус | Machine изключен |
| Инвентарен номер | 230424 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Maximal модул | 30 mm |
| Minimal модул | 4.5 mm |
| Minimal диаметър на зъбното колело | 500 mm |
| Максимален диаметър на зъбното колело | 3150 mm |
| Диаметър на масата | 2400 mm |
| Максимално натоварване маса | 30000 kg |
| Максимална дължина на зъба за зъбно колело с прави зъби | 1500 mm |
| Минимално разстояние от повърхността на масата до оста на фреза | 300 mm |
| Максимално разстояние от повърхността на масата до оста на фреза | 1800 mm |
| Максимална дължина на фрезата | 500 mm |
| Максимална дължина на вертикалната ход на шейната | 350 mm |
| Максимален ъгъл на превоз | 45 st |
| Обща консумация на мощност | 78 kW |
| Тегло на машината | 69.5 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Механично задвижване | |
| Liquid система за охлаждане | |
| Осветление | |
| Техническа документация | |














































