- UniMachines
- ›
- Машини електрически разряд
- ›
- Пробиване и машини електрически разряд
- ›
- Пробиване и машини електрически разряд CHARMILLES
- ›
- Пробиване и машини електрически разряд CHARMILLES Drill 20 CNC
Пробиване машина електрически разряд CHARMILLES Drill 20 CNC
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 2017 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 8445 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на детайли (X) | 300 mm |
| Максимално тегло детайли (Z) | 200 mm |
| Максимална ширина на детайли (Y) | 300 mm |
| Височина Machine | 2040 mm |
| Дължина Machine | 1345 mm |
| Широчина машина | 940 mm |
| Тегло на машината | 0.87 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |










































