- UniMachines
- ›
- Огъвачи
- ›
- Профил на машини за огъване
- ›
- Профил на машини за огъване HERCULES
- ›
- Профил на машини за огъване HERCULES B 230 R 1
Профил на машини за огъване HERCULES B 230 R 1
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Франция |
| област | Aube |
| Година на производство | 1971 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Брой на рула | 3 бр |
| Максимална дебелина на раздел бар (квадрат) | 45 mm |
| Височина Machine | 1500 mm |
| Дължина Machine | 1700 mm |
| Широчина машина | 1600 mm |
| Тегло на машината | 1.9 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |









































