- UniMachines
- ›
- Огъвачи
- ›
- Профил на машини за огъване
- ›
- Профил на машини за огъване PBT INDUMASCH
- ›
- Профил на машини за огъване PBT INDUMASCH 25 PC 200
Профил на машини за огъване PBT INDUMASCH 25 PC 200
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Холандия |
| област | Gelderland |
| Година на производство | 2004 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Брой на рула | 3 бр |
| Брой задвижвани ролки | 3 бр |
| Височина Machine | 140 mm |
| Дължина Machine | 1600 mm |
| Широчина машина | 1200 mm |
| Тегло на машината | 1.4 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Контрол на CNC | |
| Хидравлично задвижване | |





















































