- UniMachines
- ›
- Огъвачи
- ›
- Профил на машини за огъване
- ›
- Профил на машини за огъване PBT INDUMASCH
- ›
- Профил на машини за огъване PBT INDUMASCH pbt 25 bc 25
Профил на машини за огъване PBT INDUMASCH pbt 25 bc 25
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Холандия |
| област | Gelderland |
| Година на производство | 1994 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Брой на рула | 3 бр |
| Максимален диаметър на раздел бар (кръг) | 2000 mm |
| Минимален диаметър на навитата намотка | 105 mm |
| Височина Machine | 1400 mm |
| Дължина Machine | 1500 mm |
| Широчина машина | 1200 mm |
| Тегло на машината | 1.2 t |
Оборудване | |
|---|---|
| NC контрол | |
























































